Doprava a platba

Všechny objednávky expedujeme do dvou pracovních dnů. Je-li zvolena platba dopředu (převodem nebo platební kartou), objednávka je expedována až po zaplacení kartou nebo připsání peněz na náš bankovní účet uvedený níže.

Pro doručení u nás máte následující možnosti:

 • Zásilkovna ( 69 Kč ) - balíček Vám pošleme na Vámi vybrané výdejní místo. Při převzetí lze platit dobírkou a to hotově nebo platební kartou
 • Zásilkovna domů ( 109 Kč ) - Zásilku Vám doveze na Vaší adresu kurýr společnosti Zásilkovna
 • Doručení na výdejní místa/boxy PPL ( 69 Kč ) - balíček Vám zašleme na výdejní místo PPL nebo do PPL výdejních boxů. Dobírku lze platit kartou nebo hotově. V případě ParcelBoxů lze platit pouze kartou.
 • PPL doručení na adresu ( 99 Kč)- baíček Vám doveze kurýr společnosti PPL. Dobírku lze platit kartou i hotově. .

Platit lze u nás třemi způsoby:

 • Dobírka (20 Kč) - hodnotu objednávky zaplatíte až při převzetí. Upozorňujeme, že ve výdejních boxech (Z-Boxy nebo AlzaBoxy) je potřeba před vyzvednutím zaplatit dobírku přes aplikaci nebo stránky společnosti Zásilkovna. Platbu lze provést až těsně před vyzvednutím. V boxech nelze platit v hotovosti.
 • Převodem ( zdarma) - po odeslání objednávky Vám poskytneme platební údaje. Doručujeme využít možnosti okamžité platba, aby byl balíček u Vás co nejdříve (u některých bank je potřeba tuto možnost zatrhnout). Pro platbu můžete využít i QR kódu, který Vám bude vygenerován po odeslání objednávky a naleznete ho i v potvrzení objednávky. Bankovní účet pro platbu je 2902809043/2010 vedení u FIO banka, a.s. Variabilní symbol je číslo objednávky. V případě, že zapomenete uvést variabilní symbol, prosím kontaktujte nás na email info@hiprint.cz, abychom platbu spárovali s Vaší objednávkou ručně.
 • Kartou (zdarma) - Dočasně nedostupné - po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu, kde budete moct platit pomocí platební karty. Platit lze kartami Visa a Mastercard.
  Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s, více se dočtete na zde
  V případě problémů s platbou nebo při reklamaci platby můžete společnost ComGate kontaktovat zde:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267